NaVi зіграють проти Legacy за вихід у плей-оф IEM Atlanta 2026
Natus Vincere здобули перемогу над GamerLegion у півфіналі верхньої сітки IEM Atlanta 2026. Серія завершилася з рахунком 2:1 — українська команда впевнено забрала Inferno (13:4), поступилася на Ancient (1:13), але дотиснула суперника на Mirage (13:11).
Більше новин читайте у Telegram-каналі eCybersport
Найкращими гравцями зустрічі у складі Natus Vincere стали Валерій «b1t» Ваховський та Ігор «w0nderful» Жданов. У складі GamerLegion хорошу гру показали Олдржих «PR» Новий та Мілан «hypex» Половєц.
Тепер Natus Vincere зіграють проти Legacy у фіналі верхньої сітки групи B. Переможець матчу напряму вийде до півфіналу плей-оф, тоді як команда, що програє, потрапить до чвертьфіналу.
Legacy сенсаційно вибила Astralis
Бразильський колектив Legacy став одним із головних відкриттів турніру, впевнено обігравши Astralis з рахунком 2:0. Серія завершилася перемогами на Dust2 (13:8) та Nuke (13:6).
Головним героєм матчу став Бруно «latto» Ребелатто, який завершив зустріч із рейтингом 1.65.
Матч між Natus Vincere та Legacy відбудеться 14 травня 2026 року о 02:00 за київським часом. Попри статус фаворита у NaVi, букмекерські компанії оцінюють зустріч як доволі конкурентну — коефіцієнти на перемогу команд залишаються близькими, що говорить про очікування напруженої серії.