NaVi сенсаційно вибили Vitality з IEM Atlanta 2026

NaVi сенсаційно вибили Vitality з IEM Atlanta 2026

Natus Vincere сенсаційно перемогли Team Vitality у чвертьфіналі IEM Atlanta 2026 та вибили одного з головних фаворитів турніру.

Більше новин читайте у Telegram-каналі eCybersport

Серія завершилася з рахунком 2:1. NaVi поступилися на Dust2 (11:13), але після цього змогли перевернути матч — 13:11 на Anubis та повний розгром Vitality на Inferno з рахунком 13:3.

NaVi нарешті перервали жахливу серію проти Vitality

До цього матчу Natus Vincere мали лише одну перемогу над Team Vitality за останні кілька років. Французький колектив виграв у NaVi 21 матч, а серія поразок української команди тягнулася ще з 2024 року.

Саме тому ця перемога стала однією з найгучніших сенсацій турніру.

W0nderful та b1t стали героями матчу

Головним героєм серії став Ігор «w0nderful» Жданов, який завершив матч із неймовірним рейтингом 1.45 та статистикою 59-28. Також сильну гру показав Валерій «b1t» Ваховський із рейтингом 1.27.

У складі Team Vitality провальний матч провели Дан «apEX» Мадесклер та Вільям «mezii» Мерріман. Навіть Матьє «ZywOo» Ербо завершив серію з рейтингом нижче 1.00.

Vitality покинули турнір, а NaVi зіграють проти BetBoom

Після цієї поразки Team Vitality завершили виступ на IEM Atlanta 2026.

Натомість Natus Vincere вийшли до півфіналу турніру, де їхнім наступним суперником стане BetBoom Team.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *