NaVi програли Legacy, а B8 завершили виступ на IEM Atlanta 2026
Natus Vincere не змогли напряму вийти до півфіналу плей-оф IEM Atlanta 2026, поступившись Legacy у фіналі верхньої сітки групи B з рахунком 1:2.
Серія розпочалася з поразки NaVi на Inferno (11:13), після чого український клуб зміг зрівняти рахунок завдяки перемозі на Ancient (13:8). Однак вирішальна карта Dust2 залишилася за бразильським колективом — 13:6.
Більше новин читайте у Telegram-каналі eCybersport
Найкращим гравцем у складі Natus Vincere став Ігор «w0nderful» Жданов із рейтингом 1.41. У складі Legacy сильний матч провели Андреї «arT» Піовезан та Бруно «latto» Ребелатто.
B8 завершили виступ на турнірі після поразки від Vitality
У нижній сітці B8 не змогли впоратися з Team Vitality та програли серію з рахунком 0:2.
Французький колектив упевнено забрав Mirage (13:5) та Dust2 (13:8), а найкращими гравцями матчу стали Шахар «flameZ» Шушан та Матьє «ZywOo» Ербо.
Для B8 ця поразка стала останньою на турнірі — українська команда завершила виступ на IEM Atlanta 2026.
Попри поразку від Legacy, Natus Vincere продовжують боротьбу в стадії плей-оф. Наступним суперником українського клубу стане Team Vitality, яка пройшла далі після перемоги над B8.