NaVi сенсаційно вибили Vitality з IEM Atlanta 2026
Natus Vincere сенсаційно перемогли Team Vitality у чвертьфіналі IEM Atlanta 2026 та вибили одного з головних фаворитів турніру.
Більше новин читайте у Telegram-каналі eCybersport
Серія завершилася з рахунком 2:1. NaVi поступилися на Dust2 (11:13), але після цього змогли перевернути матч — 13:11 на Anubis та повний розгром Vitality на Inferno з рахунком 13:3.
До цього матчу Natus Vincere мали лише одну перемогу над Team Vitality за останні кілька років. Французький колектив виграв у NaVi 21 матч, а серія поразок української команди тягнулася ще з 2024 року.
Саме тому ця перемога стала однією з найгучніших сенсацій турніру.
W0nderful та b1t стали героями матчу
Головним героєм серії став Ігор «w0nderful» Жданов, який завершив матч із неймовірним рейтингом 1.45 та статистикою 59-28. Також сильну гру показав Валерій «b1t» Ваховський із рейтингом 1.27.
У складі Team Vitality провальний матч провели Дан «apEX» Мадесклер та Вільям «mezii» Мерріман. Навіть Матьє «ZywOo» Ербо завершив серію з рейтингом нижче 1.00.
Після цієї поразки Team Vitality завершили виступ на IEM Atlanta 2026.
Натомість Natus Vincere вийшли до півфіналу турніру, де їхнім наступним суперником стане BetBoom Team.